VÝCHOZÍ SITUACE

Zejména spotřební materiál jako je bezpečnost práce, nářadí nebo náhradní díly s nepravidelnými, ne vždy předvídatelnými požadavky hraje důležitou roli při nákupu firem. Chybí-li jednotlivé položky, jako jsou ochranné oděvy nebo příslušné nástroje, stojí to nejen vás a vaše zaměstnance mnoho času a peněz, ale také skrývá riziko nehod. Představte si naléhavou práci, kterou je třeba dokončit na této noční směně, a váš zaměstnanec potřebuje speciální náhradní díl, aby mohl porouchaný stroj znovu spustit. Kvůli nenahlášeným odběrům se požadovaný díl objeví ve správě zásob, ale zásobník je prázdný. BOOSTRACK tento problém vyřeší za vás.

ANALÝZA BOOSTRACKEM

Náš zákazník z Porýní-Falc, jehož hlavní kompetence jako technologické společnosti spočívá ve zpracování kovů a plastů, tuto optimalizaci hledal. Zejména C-díly s vysokou průchodností musí být vždy k dispozici na správném místě a ve správném množství. S výdejními stojany od BOOSTRACK má náš zákazník inteligentní AKL, který má požadovaný materiál na skladě ve správný čas a navíc spouští automatickou objednávku při vyčerpání zásob. Díky dynamickému skladovacímu systému v BOOST.Tower lze skladovat velké množství různých materiálů podle potřeby a dokonce i v malých množstvích. Navíc je zde integrovaná správa výpůjčních nástrojů, protože položky je možné nejen vyjmout, ale také znovu uložit nebo zapůjčit. BOOSTRACK také vyvinul rychlé plnění, které našim zákazníkům tento proces výrazně zkracuje.

SLUŽBU PLNĚNÍ PROVÁDÍ ASI XNUMX TÝDNĚ STÁLÝ PRACOVNÍK BOOSTRACK PRO ZARUČENÍ KOMPLETNÍ DODÁVKY MATERIÁLU V ZÁVODU S VÍCESMĚNNÝM PROVOZEM.

IMPLEMENTACE

Náš výstupní systém BOOST.Tower nebo BOOST.BOX kombinuje známé výhody běžných prodejních systémů s vyspělou technologií a inovativním softwarem. Systém lze flexibilně rozšiřovat a kombinovat s našimi IOT zařízeními. Přístup přes RFID může probíhat ve vícevrstvém autorizačním systému. Zobrazení produktových katalogů v softwaru lze používat flexibilně a intuitivně. Důležitým bodem je napojení na stávající ERP. Mnoho strojů zde generuje pouze standardní soubor CSV a musí být nainstalována složitá rozhraní. Naše věž má přístup k široké škále formátů a ideálně využívá stávající rozhraní.

PROVOZ A PRŮBĚŽNÁ OPTIMALIZACE

V tomto zákaznickém projektu bylo použito 7 automatů na výdej zboží v nejrůznějších částech závodu s více než 70.000 2.300 výběrovými položkami. V závodě o XNUMX lidech se plánuje pokračování nebo další rozšíření projektu stroje. Plnicí službu provádí cca XNUMXx týdně stálý zaměstnanec společnosti Lingemann, aby bylo zajištěno bezproblémové zásobování materiálem ve vícesměnném provozu. Na základě našich zkušeností lze stroje spolehlivě plnit pouze přes vyrovnávací zásobník. Optimální dispoziční množství koordinujeme individuálně s našimi zákazníky a neustále sledujeme změny v požadavcích, abychom předešli přeplnění nebo nedostatku. Odebrané produkty jsou na konci měsíce vyčísleny ve speciálně strukturované sběrné faktuře, ve které jsou kumulativně uvedeny vlastní nákladová střediska a nákladové jednotky zákazníka.

MĚŘITELNÝ ÚSPĚCH

Od zavedení elektronického výdeje zboží v roce 2015 náš zákazník zaznamenal 20% snížení prodeje skladovaného spotřebního materiálu. Vysílání je nyní automatizované a docházkové vzdálenosti zaměstnanců byly výrazně sníženy.