LogiMAT 2024 od 19. do 21. března, Messe Stuttgart: stánek 3B27

Dámy a pánové,

Jsme rádi, že vás můžeme srdečně pozvat na LogiMAT 2024, mezinárodní veletrh intralogistiky a procesního řízení, který se bude konat od 19. do 21. března na výstavišti ve Stuttgartu.

BOOSTRACK, váš odborník na správu digitálních materiálů, představuje nejnovější produkty BOOST a řešení BOOST na veletrhu LogiMAT 2024. Navštivte nás v hale 3, stánek F27 a zažijte budoucnost intralogistiky.

Inovativní produkty pro správu digitálních materiálů

Objevte naše průkopnická řešení pro efektivní a inteligentní správu materiálů. Od automatizovaných systémů po nástroje pro analýzu řízenou daty nabízíme širokou škálu produktů, které optimalizují vaše logistické procesy a zvyšují vaši efektivitu.

Živé ukázky

Vyzkoušejte naše produkty v akci zblízka! Náš zkušený tým je připraven předvést vám funkce a výhody našich řešení. Nechte se inspirovat a zjistěte, jak může BOOSTRACK digitalizovat vaši správu materiálů pomocí nejmodernějších řešení.

Osobní poradenství

Naši odborníci jsou vám k dispozici, aby vám během veletrhu poskytli individuální poradenství. Známe individuální požadavky společností a vyvíjíme na míru šité koncepty pro překonání vašich logistických výzev.

Vaše osobní schůzka na veletrh a vstupenka na veletrh zdarma

Využijte příležitosti a setkejte se s námi osobně na LogiMAT 2024. Jednoduše vyplňte níže uvedený formulář, domluvte si osobní schůzku na veletrh a zajistěte si bezplatnou vstupenku na veletrh. Počet vstupenek je omezený, proto si zajistěte své místo – kdo dřív přijde, ten dřív mele!

Děkujeme za váš zájem a brzy se uvidíme na LogiMAT 2024!

Oznámení o ochraně údajů

3 + 8 =