Náš BOOST.Partner Schachermayer zpřístupnil BOOSTRACK.System svému zákazníkovi Eidenberger Möbel za účelem digitalizace dodávek materiálu a zlepšení pracovního a výrobního toku.

Nedostatky dodávek, nespolehlivé dodavatelské řetězce a vysoké administrativní náklady na objednávky zatěžují cenné zdroje

Eidenberger Möbel se dříve potýkal s problémy s dodávkami a nespolehlivými dodavatelskými řetězci, což vedlo k velkému úsilí při objednávání a skladování materiálů. Kvůli problémům s dodávkami a změnám ve výrobě se společnost rozhodla přejít z polotovarů na plnou vlastní výrobu. Vznikl tak nepořádek při objednávání a skladování, který stál spoustu času a nervů.

Měřitelné zvýšení efektivity díky digitální a dodavatelsky nezávislé dodávce materiálu

Jako výkonný ředitel Geralda Eidenbergera prostřednictvím našeho BOOST.Partnera Schachermayer narazil na BOOSTRACK.System, rychle rozpoznal potenciál pro optimalizaci objednávkového systému a úsporu zdrojů. Po intenzivních konzultacích a zvažování se společnost rozhodla pro BOOSTRACK, protože je nezávislý na dodavateli a mohl být speciálně přizpůsoben požadavkům tesařství.

Systém umožňuje každému zaměstnanci snadno a samostatně objednávat materiály, které potřebuje přístup ke všem dodavatelům. Díky tomu mohla společnost udělat velký krok ke zvýšení efektivity a zaměstnanci jsou z nových možností nadšení. BOOSTRACK.System se perfektně hodí k velikosti společnosti a všem nesmírně pomáhá v každodenním životě.

Youtube

Stažením videa přijímáte zásady ochrany osobních údajů YouTube.
zjistit více

Načíst video