Exkluzivní partnerství pro rakouský průmysl a obchod

Brühl 15. března 2022. Nové standardy pro logistiku, skladování nebo e-procurement: Díky spolupráci mezi společnostmi BOOSTRACK GmbH a Schachermayer GmbH se digitální zákaznická zkušenost v Rakousku stává realitou. Tito dva odborníci čerpají ze svého spojeného know-how a vedou rakouské dřevozpracující podniky, průmysl a obchod se 100členným prodejním týmem do budoucnosti správy digitálních materiálů. Vrchol: Zákazníci si mohou vyzkoušet inovativní produkty společnosti BOOSTRACK GmbH v prodejně Schachermayer v Linci a naživo zažít výhody zařízení internetu věcí (IoT).

Průmysl 4.0 – rakouská ekonomika v přechodu: Digitální transformace vyžaduje flexibilitu a individuální řešení. Díky exkluzivnímu partnerství mezi BOOSTRACK GmbH a Schachermayer GmbH jsou technické inovace integrovány do hodnotového řetězce a výrobní procesy jsou propojeny.

„Spolupráce nám nabízí vzrušující synergie s ohledem na naše produktové portfolio. Naším cílem je vést naše zákazníky do Průmyslu 4.0. S BOOSTRACK GmbH jsme v této oblasti našli vynikajícího partnera. Jsme rádi, že nyní můžeme celé portfolio nabízet výhradně v Rakousku,“ říká Gerd Schachermayer, jednatel společnosti Schachermayer GmbH.

Rozsáhlé produktové portfolio společnosti BOOSTRACK GmbH nabízí širokou škálu možných aplikací: S výdejním stojanem BOOST.Tower se materiály vybírají ve výrobní hale pomocí dotykového panelu. Věž analyzuje spotřebu a automaticky zadá další objednávky včas, pokud o to zákazník požádá. Firmy tak mají 24/7 skladem přesně ty produkty, které potřebují. Prostorově úsporným protějškem BOOST.Tower je BOOST.Box. Díky své lehkosti a flexibilitě nabízí efektivní poskytování materiálů přímo uživatelům a lze jej označit jako mobilní KANBAN 4.0. Procesy nebo objednávky se pohodlně spouštějí stisknutím tlačítka pomocí tlačítka BOOST.Button. Tím se zkracují docházkové vzdálenosti a požadované místo a množství zboží se zasílá přímo dodavateli nebo se předává intralogistice. Pomocí senzoru BOOST.Sensor lze zaznamenat, sledovat a znovu uspořádat změny stavu naplnění. BOOST.App jako chytré a cenově výhodné řešení skeneru, kterou lze provozovat a spravovat na všech běžných koncových zařízeních, nabízí všechny konvenční skenovací procesy a používá se ke konfiguraci komponent BOOSTRACK. Centrálním rozhraním je BOOST.Station, která provádí správu objednávek, funguje jako komunikační modul a je integrována do systému zákaznického zboží jako skladovací a administrační software na bázi ERP, čímž se stává exkluzivním partnerstvím pro rakouský průmysl a obchod. Tyto procesy završuje inteligentní software BOOST.Warehouse.

„S produkty BOOST nabízíme našim zákazníkům nové standardy a nákladově efektivní řešení. Jsme rádi, že jsme nyní v Rakousku našli exkluzivního partnera se společností Schachermayer GmbH pro prodej našeho moderního digitálního modulárního systému. Zákazníci tak těží z našeho spojeného know-how a mají na místě kompetentní kontaktní osobu,“ vysvětluje Christian Gerken, jednatel společnosti BOOSTRACK GmbH.

Aby inovativní produkty společnosti BOOSTRACK GmbH představili zákazníkům co nejlépe, mohou se sami přesvědčit o výhodách pro jejich společnost v prodejně společnosti Schachermayer GmbH v Linci a vyzkoušet je přímo na místě.

Schachermayer GmbH byl hostem v showroomu BOOSTRACK GmbH. – Foto: BOOSTRACK GmbH.
Zleva Christian Gerken, jednatel společnosti BOOSTRACK GmbH, Michael Wirthumer, vedoucí oddělení služeb společnosti Schachermayer GmbH, Gerd Schachermayer, jednatel společnosti Schachermayer GmbH, Andreas Niedermair, jednatel společnosti Schachermayer GmbH, Alexander Pawel a Stefan Milcher, jednatel společnosti BOOSTRACK GmbH.

O BOOSTRACK:
Budoucnost správy digitálních materiálů začíná u společnosti BOOSTRACK GmbH. V rámci renomovaného dodavatele systémů Lingemann GmbH a softwarového experta AS/point Software undberatungsgesellschaft mbH jsme se specializovali na individuální digitální koncepty. BOOSTRACK GmbH je vaším partnerem pro síťové, digitální a automatizované technologie v Průmyslu 4.0.

BOOSTRACK GmbH
kontakt pro tisk
Telefon +49(0) 2232/500-272
Poštovní zásilka info@boostrack.de
Navštivte nás online na
www.boostrack.de

O Schachermayerovi:
Schachermayer-Großhandelsgesellschaft mbH je vlastníkem řízená rodinná firma s pobočkami ve 13 evropských zemích. Jako velkoobchodní partner pro dřevozpracující a kovoobráběcí řemesla, průmysl a obchod podporuje Schachermayer své partnery službami ve výrobě, skladování a nákupu.

Schachermayer GmbH
Navštivte nás online na
www.schachermayer.de