BOOST.Partner

Přidružený program BOOSTRACK

Dodávka materiálu BOOST.Box

Neustále hledáme nové BOOST.Partnery, kteří prodávají naše BOOST.Systems a pokrývají celý hodnotový řetězec v nákupu, výrobě a skladování pro své zákazníky obchod, průmysl a obchod chtít zlepšit.

BOOSTRACK a BOOST.Partners společně nabízejí špičková řešení a nejlepší služby pro digitalizaci v celém hodnotovém řetězci v oblasti správy materiálů. Za tímto účelem jsou spojeny nejinovativnější technologie – a zákazníci těží z holistických řešení.

Dodávka materiálu BOOST.Box

Růst:

Naši BOOST.Partners rozšiřují svou nabídku produktů a služeb o BOOSTRACK a otevírají tak nové obchodní oblasti.

Inovace:

BOOSTRACK neustále pracuje na vývoji nových řešení pro správu digitálních materiálů a nabídky BOOST.partnery příležitost těžit z nových technologií a inovací. 

Zkušenosti:

BOOSTRACK má dlouholeté zkušenosti se správou digitálních materiálů a toto představuje odbornost to BOOST.partnery k dispozici.  

síť:

BOOSTRACK má rozsáhlou síť partnerů a zákazníků BOOST.partnery zatímco hpomáhánajít nové obchodní příležitosti a kontakty. 

škálovatelnost

BOOSTRACK nabízí škálovatelná řešení pro správu digitálních materiálů, která mohou pomoci BOOST.Partners podpořit jejich růst a rozšířit jejich podnikání.

BOOST.Partner

Partnerský program BOOST.Partner

Komplexní partnerství a řešení na míru pro nákup, výrobu a skladování

Úspěšná spolupráce s Schachermayer GmbH v Rakousku ukazuje, že silné partnerství může být velkým přínosem pro všechny zúčastněné. Schachermayer, renomovaný rakouský obchodník se zpracováním dřeva a kovů i průmyslovými dodávkami, se mimo jiné vyznačuje angažovaným a zkušeným obchodním týmem. Tento tým udržuje rozsáhlou síť vztahů se zákazníky a úspěšně obsluhuje zákazníky z různých průmyslových odvětví. Společně vedeme rakouské společnosti do budoucnosti správy digitálních materiálů a nabízíme zákazníkům inovativní produkty a řešení pro Průmysl 4.0.

N

Z našeho partnerského programu BOOST

 • Podpora: BOOSTRACK nabízí svým partnerům širokou škálu podpory, od servisu přes implementaci a integraci produktů BOOSTRACK až po řešení technických problémů. Našim partnerům pomáháme se všemi dotazy a podporujeme je při implementaci individuálních řešení.
 • Vývoj na zakázku: Vždy existuje možnost realizace zákaznicky specifického vývoje za účelem realizace individuálních požadavků partnerů a zákazníků. Díky tomu nabízíme řešení na míru, která jsou dokonale přizpůsobena konkrétním potřebám zákazníků.
 • Výcvik: abychom zajistili optimální využití všech produktů BOOSTRACK, nabízíme školení pro partnery i jejich zákazníky. Tyto školicí kurzy pokrývají všechny aspekty produktů a zajišťují, že všichni uživatelé mohou ze systémů BOOSTRACK získat ty nejlepší možné výhody.
 • Úložný prostor: BOOSTRACK také nabízí svým partnerům a zákazníkům skladovací prostor pro pohodlné skladování a doručování produktů BOOSTRACK přímo odtud. Díky tomu lze zkrátit dodací lhůty a ještě lépe uspokojit potřeby zákazníků.
 • Startovací sada: Aby bylo snazší začít se systémem BOOSTRACK.System, nabízí BOOSTRACK BOOST.Starter-Kit za zvláště atraktivních podmínek. Tato sada nabízí partnerům a zákazníkům výběr produktů BOOST k testování a vyzkoušení.
 • Hardwarové a softwarové know-how: BOOSTRACK má rozsáhlé znalosti hardwarových a softwarových technologií a podporuje své partnery a zákazníky při integraci systémů BOOSTRACK do stávajících prostředí.
 • Spolupráce: BOOSTRACK přikládá velký význam důvěryhodné spolupráci se svými partnery. Úzce spolupracujeme s našimi partnery, abychom porozuměli jejich potřebám a poskytovali řešení šitá na míru konkrétním potřebám jejich zákazníků.
 • Propagační materiál: Na požádání poskytuje BOOSTRACK svým partnerům reklamní materiály pro zvýšení povědomí o produktech BOOSTRACK. Tímto materiálem mohou být videa, brožury, letáky, plakáty a další propagační materiály, které mohou partneři použít k tomu, aby své zákazníky informovali o produktech.

Staňte se partnerem BOOST

Jsme rádi, že jsme získali nové BOOST.Partnery, kteří chtějí společně s námi utvářet budoucnost správy digitálních materiálů.

Našim partnerům nabízíme nejen inovativní produkty, ale také naše spojené know-how a dlouhodobou spolupráci. Promluvme si Neváhejte nás kontaktovat:

BOOSTRACK GmbH
Sankt-Jobser-Strasse 49
52146 Würselen

Telefon: 02405 89242-600
Fax: 02405 89242-699
E-mail: info@boostrack.de

Oznámení o ochraně údajů

1 + 4 =

N

Stručný přehled našeho rozsáhlého produktového portfolia pro správu digitálních materiálů:

 • BOOST věž: Automatický dávkovač materiálů ve výrobní hale, který je ovládán pomocí dotykového panelu a analyzuje spotřebu a automaticky včas doobjednává na přání zákazníka.
 • BOOST box: Prostorově nenáročný protějšek BOOST.Tower, který díky své lehkosti a flexibilitě nabízí efektivní materiálové zajištění přímo uživatelům a lze jej označit jako mobilní KANBAN 4.0.
 • Tlačítko BOOST: Stisknutím tlačítka stačí spustit procesy nebo objednávky a odeslat požadované místo a množství artiklu přímo dodavateli nebo jej převést do intralogistiky.
 • BOOST.Sensor: Chytré řešení pro včasnou detekci stavu naplnění a objednávek.
 • Aplikace BOOST: Cenově efektivní řešení skeneru, které lze provozovat a spravovat na všech běžných koncových zařízeních a umožňuje všechny konvenční skenovací procesy a konfiguraci komponent BOOSTRACK.
 • BOOST stanice: Centrální rozhraní, které provádí správu objednávek, funguje jako komunikační modul a je integrováno do systému zákaznického zboží jako skladovací a administrační software na bázi ERP.
 • BOOST.Sklad: Inteligentní software, který zjednodušuje procesy a snižuje náklady.

Zákazníci

Spolupracujeme s různými odvětvími a uživateli

V době, kdy se mění odvětví a trhy, kde se objevují nové trendy a mění se požadavky zákazníků, je BOOSTRACK nejen tam, ale vždy o krok napřed. Jako odborníci na správu digitálních materiálů jsme spolehlivým a zároveň inovativním partnerem pro naše zákazníky všech velikostí a pro každé odvětví. S BOOSTRACK se mohou organizace jakékoli velikosti, jako jsou výrobní společnosti, obchodní společnosti, lékařské společnosti, veřejné instituce, distribuční centra, přístavní společnosti atd., snadno ponořit do chytré továrny a optimalizovat své nákupní procesy pomocí BOOSTRACK.

Máte nějaké otázky?

Neváhejte nás kontaktovat. 

Objevte novinky a případy zákazníků

Ať už jako tlukoucí srdce uprostřed heterogenního systémového prostředí u dodavatele pro automobilový průmysl, nebo jako štíhlý mobilní sklad pro zdokonalování dodávek materiálů – materiálový management ve věku digitalizace má mnoho tváří. Kam může cesta s BOOSTRACKem směřovat, popisujeme v našich novinkách a zákaznických případech.

boost track

Recenze

Optimální pomoc v nouzi

„Během povinné roční bezpečnostní kontroly našich 64 lékárniček distribuovaných v továrně se vždy vyskytly nesrovnalosti, protože odebraný materiál nebyl znovu naplněn.

Největší problém byl v tom, že v případě pracovního úrazu by nebyl zařazen potřebný materiál a nemohla být poskytnuta optimální pomoc.

Nastavením tlačítka BOOTS.Button jsou všechny lékárničky řádně naplněny. Kontrolu, dodávku náhradních dílů a údržbu přebírá BOOSTRACK, takže bezpečnost může být zaručena kdykoli v případě nehody.“

Online katalog a optimalizace správy C-dílů

„Udržitelnost, ručně vyráběné těsto, přírodní ingredience a autentický italský chuťový zážitek jsou našimi hlavními prioritami jako výrobce mražené pizzy. Implementace a optimalizace našeho C-parts managementu snižuje naši CO2 stopu a je obrovskou úlevou, protože můžeme spojit mnoho procesů. To je významná přidaná hodnota.

Práce s BOOSTRACKem je vždy nekomplikovaná a především známá.“

Úspora až 80 %.

„Jako dodavatel pro automobilový průmysl a přední světový výrobce technologií brzdových destiček je bezpečnost dodávek spotřebního materiálu nezbytná.

Pomocí tlačítka BOOST.Virtual máme přehled o všech skladových pohybech a automaticky se spouštějí zásoby a objednávky.

S BOOSTRACKem jsou materiály dostupné přímo na výrobní lince a XNUMX hodin denně. I když je časopis zavřený. Každý odběr se počítá a spotřební materiál je k dispozici každému pověřenému zaměstnanci.

Díky technologii BOOSTRACK jsou nyní naše spotřební materiály přímo ve výrobě, takže šetříme nesmírné docházkové vzdálenosti.“

Správa artiklů a skladové hospodářství jednoduché a efektivní

„Od zavedení elektronického výdeje zboží pomocí sedmi výdejních automatů BOOST.Tower se nám podařilo nejen zaznamenat 20% snížení spotřeby skladovaných materiálů, ale také radikálně zkrátit a zautomatizovat cesty a časy nákupu. BOOST.Tower také nabízí bezpečnou správu pronajímaných nástrojů a vybavení, jako jsou měřicí přístroje, notebooky a další vybavení pomocí vhodných odebíracích žurnálů.

BOOSTRACK

Německý vítěz ceny za inovaci 2022

Interaktivní showroom „Procurement Future“ společnosti BOOSTRACK GmbH v Brühlu v Porýní získal ocenění German Innovation Award 2022 v kategorii „Excellence in Business to Business – Retail & Trade Solutions“. Cena je každoročně udělována inovativním společnostem, které stojí za udržitelné a uživatelsky orientované projekty a metody s budoucím potenciálem. Porota pro German Innovation Award se skládá z nezávislých, interdisciplinárních odborníků z průmyslu, vědy a financí. Příspěvky jsou hodnoceny podle kritérií inovace, uživatelského přínosu a efektivnosti nákladů.

Showroom BOOSTRACK GmbH nabízí pohled na celé spektrum možností digitalizace pro Průmysl 4.0. Je inovativní, jedinečný a zaměřený na budoucnost.

BOOST.Newsletter

BOOST.Newsletter

Udělejte z nás svého partnera na cestě k digitální budoucnosti – a zajistěte si tak svůj dlouhodobý úspěch. Rádi Vám individuálně poradíme.

Kontakt

Boostrack GmbH
Sankt-Jobser-Strasse 49
52146 Würselen
Německo

Telefon: 02405 89242-600

E-mail: info@boostrack.de

Vítěz German Innovation Award 2022: Showroom „The Future Procurement“